Odoberanie RSS

Súťaž Filmy vs. Anime

Chcela by som sa vám ospravedlniť, že som sem nepridala tú bleskovku už v ten deň, keď som písala posledný článok, ale akosi som sa k tomu potom nedopracovala. Dnes som akási rozbehnutá takže myslím, že dnes by to šlo, aby som to sem hodila. Aby ste si aj vy trocha užili, keď to budete vypĺňať. Chcela by som vaše odpovede krásne dlhé, aby som pri nich presedela pol dňa, keď ich budem čítať, pretože rada čítam. 😀 A cez túto súťaž by som rada získala aj nejaké typy na nové pozeranie, pretože mi dochádzajú zásoby na pozeranie som zistila, takže niečo neustále hľadám (dalo by sa povedať). Takže by som chcela začať s tou súťažou. Potom vám sem ešte niečo pripíšem ohľadne mojej neprítomnosti, ale toto nie je témou tohto článku. Bola by som celkom rada, keby ste sa zapojili všetci, keďže času máte dosť a ja si myslím, že nakoniec sa mi nebude chcieť ukončiť súťaž, pretože sa vás zapojí podľa mojej mienky málo. Ešte by som vás chcela poprosiť, aby ste ju prípadne nejako šírili, ja diplomy nejako spravím každému, len mi na seba musíte nechať kontakt, aby som vedela, kam písať, keď to bude hotové. 😀

Mno takže, prejdem trocha k veci, pretože som sa trocha rozšupla a mám celkom naponáhlo, ešte sa musím okúpať a potom pôjdem do postele čítať si biológiu na zajtra. Mám toho zajtra celkom dosť, tak dúfam, že to nejako zvládnem a neumriem v tej škole od toho samého stresu.

Mno:

 • Asi by som mala začať s tým čo máte radšej. Anime alebo filmy?
 • Máte aj nejaké filmy/anime, ktoré vás zaujali natoľko, že ste na ne doteraz nezabudli?
 • Čím vás zaujali?
 • Aký žáner filmov/anime pozeráte?
 • Film/anime, ktoré/ý je váš/vaše obľúbené.
 • Prečo je obľúbené?
 • O čom je? (Myslím dej, prosím viac popísať)
 • Podľa čoho si vyberáte aké anime alebo aký film si pozriete?
 • Máte nejakých obľúbených hercov/anime postavičky?
 • Máte nejaký typ filmov/anime, ktorému sa špeciálne vyhýbate?
 • Ak áno, aký ak nie, kašlite na to.
 • Prečo sa vám zrovna tento typ nepáči? (Mám rada vaše názory, takže sa smelo rozpisujte)
 • Čo by som sa vás ešte tak mohla spýtať na túto tému? Hm… *uvažuje*
 • Hm, mno to by mohlo byť aj všetko, čo som chcela od vás vedieť. Mám len zopár podmietok. 😛 Prosím vás rozpisujte sa, ak to máte krátke doplňte to alebo sa ani nezúčastňujte. Odpovede tipu, pretože je to niekto taký a onaký alebo ja neviem.. to je proste na úrovni 10 ročného decka, také nemám rada, rozvíjajte svoje odpovede. nech mám radosť. 😀 To je asi jediné o čo by som vás chcela požiadať.
 • Dajte mi na seba adresu (web, e-mail, hocičo) nech vám mám kde poslať diplom.
 • Čo chcete na diplom? (Hlavne mi napíšte zreteľne meno a kde hral alebo o koho ide, pretože ja sa potom niekedy trápi s hľadaním. :D)
 • Snáď nie som náročná (alebo áno?)
 • Chcem toho od vás veľa? 😀

 

 Dúfam, že sa vám táto súťaž nezdá byť príliš dlhá alebo príliš krátka. Nechcelo sa mi nejako premýšľať nad formuláciou slov, pretože už sa vážne ponáhľam, akosi to tu len naťahujem. Tak ja pevne verím, že sa vás do tejto súťaže zapojí čo najviac. Voľakedy potom rozpošlem aj po iných stránkach, ale momentálne sa mi nechce, preto by som vás chcela poprosiť, ak máte sb-čka, ktoré majú radi súťaže alebo tak niečo, tak by ste im mohli povedať, že sa tu dá zapojiť. Trocha mi pomôcť s aktivitou v súťaži. Rada by som, aby sa to tu nejak rozbehlo. 🙂 Takže končím, síce som ešte chcela hovoriť o mojej neprítomnosti, ale myslím, že to nebude nutné. Tak sa teda majte krásne a želám krásny zvyšok týždňa. 🙂

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

One response »

 1. 1. Tak já mám ráda oboje, tak že Ti budu psát o filmech i anime. Mám totiž období, kdy mám ráda jenom filmy a pak zase kdy jenom anime
  2. Určitě jsou a je jich více než jen jeden
  3. V ději bylo vše co mám ráda. Akce, napětí, trochu té romantiky, ale ne moc a i ta komedie tam je. A taky skvělý herci/herečky nebo anime postavičky (je suprově udělali a hned mě zaujaly a taky se mi hned zalíbily a staly se mými hrdinamy).
  4. Těch je více, musí zahrnovat: akci, napětí, dobrodružství, horor, krimi i detektivní.
  5. Těch je více, ale vypíši od každého tři. Anime: Bleach, Full Metal Alchemist, 07-Ghost
  Film: Harry Potter, Star Wars, Godzila.
  6. Vystihuje žánry, které se mi líbí a něčím si mě zachytilo u srdce. A taky jsem se dokázala do toho děje tak vžít, jako bych tam byla taky a to celé dobrodružství, akci i to napětí a všechno co se v tom filmu, anime prožije, prožívám i já.
  7. Vyberu si jedno anime a jeden film. Anime: 07-Ghost: Teito je bývalý otrok a teď je ve vojenské akademii. Má schopnost používat Zaiphon. Tato síla je velmi vzácná a taky vysoce ceněná. Teito kromě Mikageho nemá žádného kamaráda. Oba projdou zkouškou. Jenže pak zaslechne, kdo zabil jeho otce. Je to Ayanami, který také zničil království Raggs. Teito se pokusí Ayanami zabít, ale je chycen a dán do vazby. Mikage pomůže osvobodit Teita. Jenže Teito se dostane do vznášedla a uteče. Mikageho chytnou a mučí ho, aby jim řekl, kde je Teito. Teito se svým vznášedlem havaruje a jen tak tak ho zachrání Frau. Frau je biskup stejně jako jeho přátelé Labrador a Castor. Jenže Frau se jako biskup nechová. Kouří a filtruje s jakoukoliv dívkou. Teita odvedou do kostela a ujmou se ho. Jenže Teito chce odejít, ale to se mu nedaří. Po nějaké době se tam objeví Mikage. Ty dva si mají co říci. I přes veškeré nebezpečí. Protože vojáci a hlavně Ayanami chtějí Teita živého, ale kostel je chráněné místo. Pár dní zažívají krásně, jenže Ayanami začne ovládat Mikageho. Mikage nakonec umírá v náručí Teita s úsměvem na rtech. Teito má velký vztek, ale biskupové mu dají nabítku, aby se stal biskupem. Teito se začne učit. Setkává se se svým spolubydlícím Hakurenem. Ze začátku nejsou moc velcí přátelé, ale nakonec jsou z nich dobří přátelé. Oba projdou zkouškami, při kterých šlo i o život. Do kostela se dostanou tajní špioni vojáků a díky tomu se tam Ayanami může dostat. Teito včas stačí utéci s Frauem, který se stane jeho učitelem.
  Film: Star Wars: Skrytá hrozba (tento film má 6 částí a toto je první část, první film). Galaktickou republikou zmítají nepokoje. Vznikly spory ohledně zdanění obchodních cest k odlehlým hvězdným soustavám.
  Chamtivá Obchodní federace doufá, že záležitost vyřeší její smrticí bitevní lodě, které zahájily úplnou obchodní blokádu malé planety Naboo.
  Zatímco Republikový kongres vede o těchto dramatických událostech zdlouhavé rozpravy, Nejvyšší kancléř tajně vyslal dva rytíře Jedi, ochránce míru a spravedlnosti v galaxii, aby konflikt zažehnali…
  Velvyslanci nejvyššího kancléře dorazili na velící loď Obchodní federace s posláním vyjednat mír. Jsou jimi dva rytíři Jedi, mistr Qui-Gon Jinn a jeho padawan Obi-Wan Kenobi. Místokrál obchodní federace, která má spolky s tajemným Sithem Darth Sidiousem na jejich požadavky nepřistoupí a vyšle invazní armádu droidů na planetu Naboo, aby mohli zatknout královnu Amidalu a donutit ji podepsat smlouvu. Jediové po bitvě s droidy na velící lodi se dostanou i s invazními transportéry federace na planetu, kde se budou snažit dostat do hlavního města. Narazí na gungana Jar Jara Binkse, který kvůli své nemotornosti byl vyloučen z hlavního města gunganů, do kterého je poté zavede. Bude ale zatčen, protože se vrátil a Jediové budou rozmlouvat s radou gunganů. Dostanou speciální podvodní loď Bongo a spolu s Jar Jarem, kterého Qui-Gon osvobodí úspěšně proplují podvodním královstvím nebezpečně dravých ryb a dostanou se k hlavnímu městu planety Naboo.
  Invazní armáda Obchodní federace se dostala do hlavního města planety a místokrál zatkl královnu Amidalu. Po pár hodinách ji předává droidímu komandérovi, který ji za společnosti dalších droidů odvede do hangáru. Obi-Wan s Qui-Gonem královnu s jejími pobočníky osvobodí a nabídnou jim odlet na planetu Coruscant, kde by mohli tuto nepříjemnou záležitost vyřešit. Podaří se jim dostat do hangáru a odletět královským křižníkem. Při průletu blokádou křižníků Obchodní federace astronomický robot R2-D2 zachrání jejich loď před zničením, je ale stále poškozena a tak jsou nuceni nouzově přistát na písečné planetě Tatooine.
  Qui-Gon Jinn spolu s Jar Jarem a služebnou královny Padmé se vydají do hlavního města planety. U menšího obchodníka Watta seženou součástky, ale nebudou mít pravé peníze na jejich zaplacení. Padmé tam potká mladého chlapce Anakina Skywalkera, který jim nabídne přístřeší před písečnou bouří a zavede je do svého domu, kde bydlí i se svou matkou Shmi. Oba dva jsou otroci obchodníka Watta, který je má pro pomoc v obchodě. Anakin bude chtít závodit v kluzáku, aby jim pomohl sehnat součástky na loď. Mimo to ukáže Padmé svého protokolárního droida C-3PO, který si bude s R2-D2 velmi dobře rozumět. Qui-Gon zjistí, že je s Anakinem spojená velká Síla. Příští den uzavře s jeho majitelem sázku o výhru v závodu a o samotného Anakina. Jeho kluzák, který je v ne příliš dobrém stavu, ještě před startem závodu poškodí zákeřný soupeř Sebulba. Začátek závodu se Anakinovi nezdaří, potom se ale probojuje až na přední pozici a podaří se mu porazit i velmi silného protivníka Sebulbu. Vítězství zajistí potřebné součástky pro opravu lodě královny a Anakinovi svobodu. Pak ho Qui-Gon Jinn vezme sebou na loď, aby ho postavil před radu Jediů na Coruscantu. Ještě před odletem se Qui-Gon se setká s temným Sithským učedníkem Darthem Maulem, před kterým v boji unikne a odletí spolu s ostatními na Coruscant.
  Po příletu na hlavní město Republiky je přivítá nejvyšší kancléř, kterému královna vylíčí nynější situaci. Qui-Gon s Obi-Wanem předstoupí před radu Jediů a sdělí jim setkání s temným Sithem a předvedou před ně malého Anakina. Rada ovšem neschválí jeho vycvičení na Jedie kvůli jeho věku.
  Královna Amidala předstoupí s Palpatinem před senát a vznese obvinění proti Obchodní federaci. Senát ale neschválí okamžité jednání, a tak královna navrhne hlasování pro nového nejvyššího kancléře, na kterého bude navržen i senátor Palpatin, který je zástupcem za planetu Naboo. Senátorka se rozhodne se svou posádkou vrátit na svou domovskou planetu a vybojovat tam svobodu pro své poddané.
  Při přistávání v lesích planety Naboo bude loď zachycena radarem velitelského křižníku Obchodní federace. Královna Amidala poprosí o pomoc gungany (nyní se odhalí její pravá totožnost), kteří budou souhlasit. Vymyslí plán, ve kterém se armáda gunganů postaví droidím jednotkám federace, královna se svými vojáky se dostane do hlavního hangáru, kde jejich piloti poletí zničit velící loď federace a oni mezitím zatknou místokrále. V hangáru však Jedii narazí na temného Sitha Dartha Maula, se kterému se v boji postaví. Armáda Gunganů bude chvíli odolávat nátlaku droidů a potom bude poražena. Anakin Skywalker, který bude s nimi, se dostane se stíhačkou do vesmírné bitvy, kde se mu podaří zničit velící loď. Královna se probojuje až do vrchních pater budovy, kde zatkne místokrále. V dlouhém a neustávajícím souboji mezi silami dobra a zla je Qui-Gon zabit Maulem, kterého nakonec Obi-Wan zničí.
  Po pohřbu mistra Jedi Qui-Gon Jinna uzavře královna Amidala za oslavy s gungany mír a rada Jedi schválí vycvičení Anakina, kterého svěří do rukou Obi-Wana Kenobiho.
  8. Podle traileru, podle recenzí, prostě jak mě to zaujme, nebo se podívám naslepo, a pak se uvidí, jak mě to zaujme jestli to dokoukám nebo ne.
  9. Mám je jich hodně, hlavně z anime např. Renji Abarai, Ray Mustang, Frau…
  10. to ne. Vždy se zkusím na to podívat a pak se uvidí jestli to dokoukám nebo ne.
  11. Choi Siwon (skupina Super Junior)
  12. náročná nejsi, já toto mám ráda a když se musím rozepsat tak mi to nevadí, ráda píši své názory atd…
  13. nn, ba naopak je to dobré a mně se to moc líbí.

  Odpovedať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: