Odoberanie RSS

Každý máme svoje práva na tejto zemi!

Možno ste sa už podľa obrázka dovtípili o čo približne ide. Ide o tie blbosti ako sú ACTA, SOPA a podobne. Nenechám si skákať po hlavne nejakou FBI. Stačilo mi megavideo, cez ktoré som pozerala väčšinu svojich anime. Teraz môžem akurát tak handry fajčiť, ak mám byť úprimná.  To čo nastalo teraz po celom svete ma vytáča to nepríčetnosti. Dnes som prišla na počítač s tým, že si na svojej stránke, kde čítam mangu prečítam ďalšie časti mangy, ktoré som zameškala. A čo zistím? Neuveriteľné, ale autor s tým skončil za ACTU! A všetky časti sú nedostupné. No ja sa môžem aj zblázniť, teraz aby som si to hľadala na iných stránkach.

Viete čo si o tom všetkom myslím? Ak to chceli riešiť a mali s tým nejaký problém, prečo to neriešili už skôr? Teraz si už proti tomu všetkému môžu akurát tak trhnúť nohou! Na internete je toho tak veľa, že sa im takmer 100% nepodarí potrestať všetkých. Heh, vraj potrestať, to čo robia oni je naprosto smiešne. Tuším im do toho anglicka napíšem, že nemajú šancu pochytať všetkých tých, čo porušujú akokoľvek autorské práva. Okrem toho tie filmy sa vždy na internete ocitli až po tom, ako boli odvysielané v kinách. A to boli dobre dlhé mesiace, ja stále neviem, čo je tam stále za problém. Dávať vyše 400€ pokuty za jeden nelegálny film a pesničku v mobile alebo počítači. Pche, ja vás môžem. Vylezte mi na hrb.

Môžem si z nich spraviť akurát tak dobrý deň, povedala by som. Toto nie je len môj problém, toto je celosvetový problém. Myslím, že nie som jediná, ktorej to vadí. Mne to nevadí len kvôli stránkam, na ktorých som pozerala takmer denne anime a mangu, vadí mi to hlavne preto, že je to nezmysel! N-E-Z-M-Y-S-E-L! S veľkým N na začiatku. 😀

Toto je asi tak môj názor na vec. Mimochodom, asi som znova späť.  Teda nie som si tým celkom istá, ale budem sa snažiť byť späť. 😀

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: