Odoberanie RSS

Troška trpezlivosti so mnou

Ahoj, viem, že v poslednej dobe nie som vzorovým príkladom aktívnej pisateľky na svoju stránku, ale okrem tejto stránky rozbiehame aj ďalšie nové stránkové projekty a tak do toho vkladám takmer všetku svoju energiu, aby som spravila akú takú reklamu. Jedna stránka je už odštartovaná. Nájdete ju TU! Bola by som veľmi rada, keby ste sa mi tam niektorí prihlásili aj o spriatelenie. Tento blog vediem spolu so svojou one-chan Jane, ale ešte tam veľa článkov nie je. Je tam len jedna z mojich poviedok a rozcestníky, na ktorých som pracovala dva týždne. Je to vážne nič moc, ale my pevne veríme, že zanedlho sa nám to tam rozbehne a že budeme mať aj nejaké spriatelené stránky. Teda dosť sa o to usilujeme, aby to tak bolo. Tak by som vás chcela poprosiť. (: Ak máte záujem byť SB-čkom, tak sa tam pridajte. Nikto vás nenúti, je to čisto dobrovoľné.

Tiež by som vás chcela všetkých poprosiť o hlasy TU kamarátka zháňa hlasy. Každý deň do konca tohto mesiaca sa môže hlasovať. Bola by som rada, ak by ste zahlasovali aj vy. Poprosila ma, aby som jej s tým trocha pomohla, takže ja myslím, že by som do toho mohla zapojiť svoju stránku so svojimi SB-čkami. Hlasy vám samozrejme veľmi rada oplatím. Podotýkam, ja za vás vždy hlasujem, ak to nájdem na stránke. (: Takže toľkoto.

Ešte raz by som vás chcela poprosiť o trpezlivosť. Nebojte sa, budú aj nové články, ale momentálne to vychádza až na nejaké tie jarné prázdniny, pretože aj v škole toho máme celkom dosť a mne hrozia známky, ktoré na vysvedčení vážne nepotrebujem, takže by sa dalo povedať, že stránka je momentálne tak nejak pozastavená. Dosť ma to mrzí, ale neviem ako inak by sa to dalo vyriešiť. Do jarných prázdnin by som mala byť určite viac aktívna. Možno už do polročných, uvidím, ako sa mi podarí. Zatiaľ ma vynechávajte zo všetkých triedení, asi sa nestihnem zapísať, ale mám v pláne napriek svojej neaktivite obiehať svoje SB-čka, nevidím v tom nijaký problém. Ale vy mňa nebudete musieť, nepribudnú asi žiadne nové články do konca tohto mesiaca. Teda najmenej do konca tohto mesiaca.

*Violet Gin Star*

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

5 responses »

 1. Okey!! Kapištuju!! Nesmažutě, nebo neudělám podobnou pitomost..
  Kouknu na obojí a hlásnu pro tvojí kámošku!! nebuj :33

  Odpovedať
 2. Okey ! 😉 Neboj se, žádné třídění neplánuju a stejnak bych si tě nesmazala, takže se těším až se vrátiš ! 😉

  Odpovedať
 3. tak ve škole hodně štěstí a věřím, že vše bude OK. Pak dej pls vědět jaké máš výzo, ale věřím, že určitě bude vynikající 🙂 Už se těším až se rozjede ten náš blog 🙂

  Odpovedať
 4. Neri Dupre Cavallone ^^

  tak hodně štěstí, a snad se ti bude dařit xD a ano, dej vědět jaké budeš mít výzo :D:D a nesmazala bych si tě :))

  Odpovedať
 5. Nuže, tak snad se ti zadaří a zase se tu do toho plně pustíš…xDD

  Odpovedať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: