Odoberanie RSS

Ukončenie triedenia SB-čok

Zdravím vás všetkých, tak ešte predtým, než sa pustím do učenia som vám sem chcela spísať výsledky triedenia SB-čok. Dúfam, že sa na mňa nikto nenahnevá za moje rozhodnutie, ale skrátka. Ak sa niekto bude chcieť ku mne vrátiť, tak mi stačí napísať ospravedlnenie a ja sa rada znova spriatelím, ale inak to skrátka nešlo. Niektorí sú tu stále aktívni a iní zase vôbec, takže nebolo by fér, ak by som si tu niektorých z tých neaktívnych nechala. Prepáčte, dosť dlho som nad tým premýšľala, takže nakoniec to skončilo nejak takto.

Mojimi Sb-čkami zostávajú

One-chan Jane

Neri Dupre Cavallone

Ilay

Aoi

A-M-Ynka

Bella

Terka

Avilan

Zmazané stránky

Mia-Ai

Naruto Team

Utau-chan

Kiwi

Máte pocit, že sa niekde stala chyba? Skutočne nemusíte robiť veľa pre to, aby som si vás vrátila späť. Dosť som premýšľala nad aktivitou vašich stránok a aktivitou na mojich stránkach a dospela som k takémuto výsledku, ak ste s ním nespokojní, stačí mi napísať. Ja sa na žiadnu zo stránok, ktoré ste boli neaktívne nehnevám, len vás zmažem, pretože vás už teraz nepovažujem za moje sb-čka. Aj keď by som rada, vy už na moje stránky nechodíte, tak to nejde. (:

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

6 responses »

 1. To jsem ráda, že zůstávám 🙂

  Odpovedať
 2. Heh, tak u mě je také vyhodnocení 😀

  Odpovedať
 3. ahojík, u mě jsou výsledky třídění 🙂 Arigato, že jsem u tebe zůstala 🙂

  http://jane-renji-san.blog.cz/1201/trideni-sbecek-vysledky-1

  Odpovedať
 4. Tak ty určitě vždy budeš mezi one-chan, protože má one-chan jsi 🙂

  Odpovedať
 5. Tvá kamarádka má ode mně hlasy 😉

  Odpovedať
 6. Uch.. jsem ráda, že jsem tu..
  Joi a na mém blogu je taky vyhodnocené třídění SB. Mrkni, jak jsi dopadla.

  Odpovedať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: