Odoberanie RSS

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok

Viem, že Vianoce boli včera, ale ja som nemohla ísť na počítač, pretože deň pred Vianocami sme mali akúsi výmenu názorov v rodine a tak som mala zákaz od otca ísť na počítač. Síce som si vôbec nebola istá, či platí alebo nie, ale radšej som sem nešla. Aj tak som to nejako nemala na pláne, pretože čo by som tu robila? Radšej som si užívala príjemnú atmosféru, ktorá u nás vládla aspoň na Vianoce, keď už nie deň pred tým. Som rada, že som to na koniec zvládla a dnes tu v pohodičke môžem byť, aj keď mi nie je práve najlepšie od žalúdka. Asi som toho zjedla priveľa a moje telo to zjavne neznáša tak ako moje chúťky. A pritom som celkom hladná, no keď do seba niečo dostanem. Ehm, no comment.

Mno takže by som vám s trocha väčším oneskorením chcela zaželať Veselé Vianočné sviatky a veľa darčekov. Chcela by som počuť o tom, ako ste sa bavili včera. Ja by som vám aj povedala, čo sa stalo u nás doma. Ale neviem, či sa to sem hodí. 😀

Mno a keďže som sa už trocha rozcvičila v písaní, tak nevidím dôvod prečo by som to sem nemala dať. Nemusím sa predsa pýtať. Heh. 😛  Asi hodinu u nás nebola elektrina, pretože v meste bola akási nehoda, teda neviem, či bola, ale skrátka celé mesto tuším nemalo elektrinu. A ku koncu to šlo už celkom na city, pretože som sa začínala nudiť a tak mamka vymyslela, že by sme mohli hrať scrable. Otec nás hneď vysmial, že on nás aj tak porazí, takže to nemá zmysel a nehral s nami. Tak sme hrali brat, ja a mama. A poviem vám, bola to sranda, pretože sme to už strašne dlho nehrali a tak sme poriadne nevedeli pravidlá. Mno a keďže sa to nikomu nejak zvlášť nechcelo študovať, tak sme hrali podľa pravidiel, ktoré sme si ešte pamätali. 😀 A keď naskočil prúd, tak už sa nám nejako nechcelo, pretože brat šiel skúšať tablet, ja som sa šla pozerať. Síce som vyhrávala, ale dovtedy sa nám akosi nedarilo. Možno mama bola sklamaná, že sme nehrali, ale ona sa nehnevá.

Mne to prišlo ako fajn zábava. Hrali sme pri sviečkach, čo bola sranda sama o sebe. Vážne sme sa skvelo zabavili. To boli moje Vianoce. Aspoň nemusím kecať viac-menej o svojich darčekoch, pretože to by bolo nadlho. Som rada, že som zažila menšiu zmenu počas včerajšieho dňa. Tie výpadky elektriny by na Vianoce mohli bývať pravidelne, mne by to teda rozhodne nevadilo. 😀

Tak a ja som zvedavá na to, ako to bolo u vás. Mohli by ste mi to napísať do komentárov alebo niečo také. Ja som strašne zvedavá na darčeky alebo na nejaké špeciálne situácie, ktoré u vás nastali. Niečo vtipné alebo tak. V pohode to napíšte aj na niekoľko riadkov. Ja rada čítam takže mi to nebude vadiť. (:

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

One response »

  1. Já ti můžu už popřát jen dobrý vtup do Roku 2012 😉

    Odpovedať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: