Odoberanie RSS

Hrozný deň v škole

Ahojte, viem, že sem takmer nič nepridávam, ale občas skrátka potrebujem vypnúť a vyrozprávať sa. V tomto prípade je to však vypísanie sa, pretože sa vám chystám zrekapitulovať deň v škole. A vlastne celý môj doterajší čas.

Ešte kým začnem s tým písaním, rada by som vás upozornila na to, že dnešným dňom končí možnosť zúčastniť sa v Mikulášskej bleskovke. Ale nezúfajte, do Vianoc ešte vymyslím množstvo aktivít pre tých, čo chodia na moje stránky, aby ste sa tu náhodou nenudili alebo niečo podobne. Síce svoje články príliš často neaktualizujem, myslím, že keď už sa rozhodnem niečo vypotiť, tak sa na tom dá celkom zasmiať. No dnes to tak asi nebude. Stránku idem použiť len ako zdroj na sťažovanie sa. Dnes nemám chuť boh vie ako sa smiať.Viete, dnešný deň by sa aj bol začal celkom super, pretože som sa nemusela trápiť s budením sa do školy. Vstávala som o hodinu neskôr než normálne vstávam, takže som sa cítila ešte celkom fajn. Nebola som nejako zvlášť unavená alebo niečo.

Prvá hodina písomka, pohoda, nejak som to dala a potom tie ďalšie hodiny boli absolútne v pohode, dokonca aj informatika, na ktorej sa zvyčajne nudím, sa mi zdala menej nudná. Mno na koniec vyučovania som ani nemyslela. Vravela som si, že sa už nič nemôže stať, ale stalo sa niečo, čo mi celkom pokazilo zvyšok dňa.

Mali sme biológiu a preberali sme svaly na tele a trocha sme s učiteľom odbočili od témy a začali sme preberať ploché nohy. V triede sa strašne smiali, ja netuším prečo, mno teraz mi je to už celkom jasné. U učiteľa sme si to už dávnejšie pokašlali. Už na Mikuláša. Viete, tie naše pubertiacke žartíky. Však aj ja také úlety mávam občas, ale v tomto som bola celkom nevinne. Náš geografikár na to však nejak ohľady neberie, všetko dáva za vinu kolektívne, takže som v tom ja a zopár ďalších celkom nevinne a jeho to nepíli. Tak sa mi dnes podarilo na poslednej hodine zhoršiť si priemer z geografie a celkom ma to teraz štve. Ledva som prišla domov, ani chuť do učenia som nemala, skutočne… Keby sme nepísali písomky, asi sa na to vybodnem, ale teraz sa na to nemôžem len tak vykašlať.

Hm, mno ja neviem, čo by som sem ešte napísala, moja nálada hovorí asi za všetko. Posnažím sa vám do konca tohto týždňa spraviť diplomy za bleskovku a vymyslieť nejakú ďalšiu aktivitu, ktorou by som vás sem opäť prilákala a možno sa mi podarí napísať aj nejakú ďalšiu recenziu na anime, ktoré som videla, pretože to tu chcem trocha viac rozšíriť a nechcem prísť o svoje staré sb-čka, to by som vážne nerada, no možno vás práve svojou náladou odraďujem.

Tak ja sa skutočne pokúsim nejako to zariadiť, ale vo štvrtok to nečakajte a ani zajtra nie. Zajtra mám dosť ťažká deň a vo štvrtok idem na pohreb a neviem kedy sa vrátim, tak dúfajte, že cez víkend sa mi podarí nejako sa zariadiť.

Majte sa pekne a želám vám pekný zvyšok dňa.

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

7 responses »

 1. neboj se one-chan já bych si tě nikdy nevymazala z SBéček 🙂 a doufám, že budeš mít už jen ty lepší dny .)

  Odpovedať
 2. No, tak to asi nemáme nikdo lehké… Poslední dobou je toho špatnýho pořád víc a víc..

  Odpovedať
 3. Ty naše chuděrkoo!! Mi máme taky děsný učitele!! Náš zeměpisář je fakt děsný!! Pořád vykládá o svejch výletech na kole a neučí!! pruda jeden!! Snad se ti to zlepší!! Za chvýli budou vánoce!! To bude dobrý!! Mi pořád píáše a to by měly zvolnit, když bude to volno!! Štvou mě!! tak hodně štěstí!!

  Odpovedať
 4. fuuu ako ja ti ten desing spravit mozem ale ja mam blog a na to tvoje netusim ako to nastavit cize jedine ze na to prides sama inac nema zmysel ho ani robit 😛

  Odpovedať
 5. ok ked budem mat cas ho spravim 🙂

  Odpovedať
 6. Tak to ti rozumím … Dnes mě taky velmi naštvala jedna učitelka a myslela jsem, že vyletím z kůže, naštěstí mi náladu spravili ke konci dopoledni kluci, takže štěstí no 😀

  Odpovedať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: