Odoberanie RSS

Diplom od Jane za bleskovku

Už dávnejšie som to sem chcela pridať, ale skrátka som čas som si našla až teraz. Takže tu pridávam diplom, ktorý som dostala za bleskovku od mojej drahej one-chan. (: Ďakujem zaň, je vážne pekný. (:

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

2 responses »

  1. není zač one-chan, jsem velmi ráda, že se Ti líbí 🙂 a pro tebe cokoliv One-chan 🙂

    Odpovedať
    • Ale je za čo, one-chan, vždy je za čo ďakovať a ja si myslím, že obzvlášť pri tebe je za čo. (: Ten Zelman tam v rohu, och, to je úchvatné. A Rupert :-* moja najväčšia závislosť. Ty vždy vieš, čo ma poteší, skrátka. 😀

      Odpovedať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: