Odoberanie RSS

Vyjadrujem sa troška k veci, ktorá ma trápi

Ahojte, v prvom rade by som sa vám chcela ospravedlniť za to, že som totálne na svojej stráne neaktívna a priznám sa, že sa nesnažím sem v poslednej dobe niečo veľmi pridávať, pretože vďaka škole nie je kedy. A to som celkom úprimná a neklamem. To by som si nedovolila.

Ale tento článok nemá byť o tom, že sa vám budem ospravedlňovať. To ma u, žiaľ nebaví a ak to niekomu vadí, nech mi na hrb vylezie. Myslím, že som už neraz písala, že počas školského roka bude moja aktivita hrozná a nepravidelná. V podstate ma len tak napadla téma na článok a rozhodla som sa, že to sem pridám.

Neviem ako vy, ale ja mám dojem, že v poslednej dobe tie časopisy idú dolu vodou. Poznáte napríklad časopis Kamarát alebo moji českí priatelia mesačník Bravo a podobné časopisy? Tak sa teraz spýtajme, píšu tam veci, ktoré by ste chceli aby tam písali alebo je tam viac takých vecí, ktoré vás absolútne nezaujímajú? A teraz mi odpovedzte pravdivo. Ako to je? A ja sa neustále pýtam prečo to tak je? Prečo je vo všetkých časopisoch Justin Bieber, Lady Gaga, Miley Cyrus… netuším, ako sa tie mená píšu, pretože o ne vôbec nemám záujem. Pre mňa sú toto absolútne cudzí ľudia, o ktorých takmer nič neviem. A predsa sa o nich píše v každom časopise. Som preto divná?

Podľa mňa nie. Nezaujíma ma, žiadny hip-hop ani rap. Znesiem, keď to niekto počúva, ale keď to začínajú propagovať už aj časopisy a téme rock, metal a death metal dajú v časopise len minimálny  priestor, to mi už vadí. Už som im tam niekoľkokrát písala, či by sa tá rubrika nedala do budúcna trocha rozšíriť, pretože niektorí ľudia si tam práve preto nenájdu to, čo chcú a to, čo by ich zaujímalo. Odpoveďou mi bolo jedno veľké nič. Vôbec mi na to neodpísali a tak som sa na to po čase vykašlala, pretože ma to prestalo baviť. A dnes ma to znova pochytilo.

Preto ma napadlo spýtať sa trocha ostatných na ich názory, pretože ja už v týchto časopisoch nemám čo čítať a práve preto som sa rozhodla prestať ich kupovať. Radšej si kúpim niečo lepšie. Kedysi k tomu trebárs bývali aj prílohy, no dnes už nič, je to tenké, drahé a nič sa v tom nedá prečítať a okrem iného, aj tak to nakoniec skončí v zbere papiera.  Aspoň u nás to tak býva. Ja si zbytočne staré časopisy nenechávam. No teraz ich už pre istotu vôbec nekupujem. Dávam prednosť takému tomu Životu, alebo Novému času, síce je Nový čas bulvár, ale niekedy tam nájdem celkom zaujímavé veci na prečítanie a aj sa pritom zabavím a v časopise Život sú vtipy a krížovky, takže fajn, to je to, čo potrebujem najviac.

Takže na záver, kým sa s vami rozlúčim by som sa vás ešte rada spýtala na váš názor na túto tému. Nevravím, že musí mať každý z vás rovnaký názor ako ja a práve preto ma tak strašne vaše názory zaujímajú. Každý si o tom myslí niečo iné. Mne to už začína niekedy liezť na nervy tie časopisy, takže chcem zistiť, či som sama, čo som na tom takto. 🙂

Svoje názory môžete písať do komentárov, nebojte sa rozpísať sa, ja strašne rada čítam. Ak ste sa dopracovali ku koncu tohto článku, som rada, že ste so mnou mali strpenie.

Tak teda budem končiť. Majte sa krásne. 😀

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

2 responses »

  1. Ahojík, tak kdysi mi mamka kupivala Bravo, ale já to spíš chtěla kvůli komiksu. Jinak jsem nic nečetla. Jak si psala, že pořád píší o Myle Cyrus, Lady Gaga atd… (taky nevím jak se to píše). Taky mě štve, že u nás (myslím, že i u vás) neprodávají a ani nevydávají nějaký anime časopis atd… proto si je ani nekupuju a nezajímám se o ně. Jen občas, když mám peníze, tak si koupím History revue, protože se zajímám o historii, ale i když to vychází měsíčně a stojí to okolo 50Kč, takž prostě občas nemám na to peníze a sice si můžu říci o peníze od mamči, ale to nechci. Chci se totiž postavit na vlastní nohy. Takže ohledně těch časopisů, jak si psala mohu s tebou jen a jen souhlasit 🙂

    Odpovedať
  2. Já sice Hip-Hop ráda mám, ale už ho taky moc neposlouchám, bylo to asi jen proto, že se u nás ve třídě nic jiného neposlouchalo a ze sluchátek ři rádia ve třídě hráli jen tady ten styl 😀 Ale nenechala jsem se ovlivnit ! To zas ne 😀
    A co se Brava atd. týče a jejich idolu Miley Cyrus, Justin Bieber, Lady Gaga atd. opravdu nemám ráda, ale nikdy jsem si tyhle časopisy nekupovala tak se o to ani nezajímám 😀 Co píšou a co ne 😀 Ale kdybych zahlídla na titulce SHINee či 2NE1 atd. tak po tom hned skočim 😀

    Odpovedať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: