Odoberanie RSS

Všetko najlepšie k narodeninám tvojho blogu, JANE! (:

Takže, som pripravená na všetky situácie.

Avšak, prednedávnom, jedno moje najdrahšie SB-čko slávilo rok vedenia svojej stránky a ja som povedala, že spravím diplom ako gratuláciu, ale akosi som si na to našla čas až teraz.

Prepáč, Jane, že som taká lajdavá, ale tu je teda ten sľubovaný diplom. Asi to nebude nič moc, ale snaha bola, dúfam, že sa ti bude páčiť. (:

Nie je to práve najväčší obrázok, ale ten KON sa mi tam skrátka páčil a viem, že máš rada Bleach, teda tak si ťa pamätám ja a vždy aj budem. Všetko naj do budúcnosti pre tvoj blog. (:

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

One response »

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: