Odoberanie RSS

Maličká spávička!

Ahoj, akosi som sem zase zablúdila sa sem znova dostala! 😀

Viem, asi si vravíte: “Otraváá!”, ale čo si počnem? Ja už však viem, čo chcem písať.

Tak trocha sa chystám prispieť sem novým príspevkom – článkom. Teda mojimi blbosťami, ako by sa dalo povedať.

Za prvé, prázdniny sa končia a ja sa znova dostávam do akéhosi tranzu šoku. Bojím sa toho, čo príde v prvý školský deň, aj keď je to až 5. septembra. Mám všeobecne strach z toho, čo ma čaká na novej škole. Sľubujem však, že nech na tom už budem akokoľvek, budem sem pomaličky pridávať nejaké tie príspevky.  

 

Dnes sa na vás chystám uvaliť mor videami. Teda zopár ich sem pridám, aby ste sa mali na čo pozerať. Po dlhej dobe som zablúdila na youtube, takže mám nejaké celkom dobré skupiny, ktoré by sa vám možno niektorým mohli páčiť. (: Tak dúfam, že sa budú.

Som tu v poslednej dobe dosť neskoro, pretože mám behačky ohľadne školy, ale takto to asi bude, kým mi neskončí škola, no  ja sa vážne budem usilovať. Cez školský budem dosť rozbehaná, ale budem sa vážne snažiť, aby som tu niečo popridávala. (: Sľubujem, že sa pousilujem s novými príspevkami.

Maličká správička spočíva v tom, že sa plánujem začať učiť všetky časy a nejaké vhodné frázy angličtiny, pretože som z toho asi vypadla a na nasledujúci školský rok nepotrebujem mať problémy ešte aj s tým, takže do konca prázdnin to asi budem študovať.

A ešte… hm, Harry Potter film. =/ Smutné je to v tom, že som videla prvú časť sedmičky a koniec je trocha šokujúci. S bratom sa chystáme aj na druhú časť, no ja dosť veľmi pochybujem o tom, že by sa nám to do konca týchto prázdnin podarilo pozrieť. Ale však budem mať nejaké voľné  víkendy, ale nebude ich asi toľko ako na ZŠ.

Tešte sa však na nové príbehy a možno aj na nejaké prekvapenia, aj keď sama neviem ako to bude s prepisovaním kníh na stránku, keď sa začne nový ŠK. Rok. 😀

Takže ja sa idem vrhnúť na tie videá, majte sa zatiaľ (:

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

One response »

  1. Sice se taky bojím na první školní den, ale těším se 😀 I když bych taky brala začít až pátého no 😀 Jinak mám taky teď běhání okolo školy, takže … 😀 A jinak, když nemáš co přidávat tak nepřidávej 😉 Nic se přeci neděje 😉

    Odpovedať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: