Odoberanie RSS

DRRR !! like whoa!

A tu pridávam video znova do kategórie Durarara. Neviem, čo je to dnes so mnou, ale tuším ma znova chytila Durarara mánia, ale to bude asi tým, že som sa začala hrabať na youtube a našla som tam takéto nejaké videá. Hrabať na youtube.com sa oplatí, čo myslíte? Toto dokonalé video mi stojí za to. (: No, ku nám ide zjavne búrka, ale dúfam, že sa mi podarí pridať sem ešte nejaké videá. (:

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

2 responses »

  1. Pěkná piesnička 😀 A i to video je povedené 🙂 Jinak se omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla, uzavírání známek no 😀 😀 A jak se máš ty ? 🙂 Doufám, že se někdy zase sejdeme na skypu 😉

    Odpovedať
  2. Dokonalý videjko…vážně! :3

    Odpovedať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: