Odoberanie RSS

Laurent Wolf

laurent-wolf-163007

Podobne ako David Guetta, aj Laurent má na svedomí okrem vlastných remixov aj niekoľko vlastných songov. Hoci taký úspešný ako Guetta nie je, raz za čas sa objaví singel, ktorý nás dostane! Tak napríklad singel “No Stress” z roku 2008 je totálna bomba”! Aj vďaka nemu ho DJ Magazine zaradil v rámci TOP 100 Dj-ov sveta na 66. miesto! Laurent Wolf je v súčasnosti jedným z najžiadanejších DJov sveta a kam príde, tam žne úspechy. Aké je jeho tajomstvo? ,,Vášeň, energia a poriadna dávka meditácie!” smeje sa Laurent, ktorý aktuálne žije v Miami. Každé leto sa vydáva na turné či už po Amerike, alebo Európe. Už počas detstva rád organizoval párty pre spolužiakov a vyberal hudbu, ktorá sa na nich bude hrať. Neskôr sa o jeho dobrom vkuse dopočuli aj v škole, a tak mixoval aj hudbu na školské, vianočné či novoročné diskotéky! Keď mal 12, postavil si svoje vlastné mini štúdio vo svojej detskej izbe a začal mixovať svoje prvé sisco, funk, new wave a techno. Veľmi rýchlo pochopil, ako čo najlepšie zaujať a podržať všetkých na tanečnom parkete! V roku 1992 už pravidelne hrával vo vychýrenom parížskom podniku a dokonca sa stal prezidentom zoskupenia parížskych DJ-ov!  Neskôr začal tvoriť aj vlastné songy a úspech na seba nenechal dlho čakať! Vďaka “No Stress” sa stal neskutočne slávnym a aktuálny megahit “Survive” ho vyniesol ešte vyššie! V Súčasnosti sa Laurent vrátil z krátkeho európskeho turné a sústreďuje sa na tvorbu svojho ďalšieho albáča!

Zdrojík je aprílový kamarát na rok 2011. Ako vždy ho mám poruke a sú v ňom skvelé články.. Smiech

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

2 responses »

  1. Tak to si ho budu muset někdy poslechnout 😀 🙂

    Odpovedať
  2. tak to zní zajímavě, ale tak nějak ho neznám :D:D:D

    jinak se omlouvám, že jsem včera nedostavila, ale nevyšlo mi to a teď nevím kdy mi to výde, protože začalo MS v hokeji a já se teď budu věnovat hokeji, tak se Ti moc omlouvám

    Odpovedať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: