Odoberanie RSS

Malá myška!

Tak na takéto niečo som narazila pri čítaní novín Plus jeden deň. Prekvapenie, čo? Najprv som celkom nechápala, čo to je, ale keď som si prečítala článok napísaní čiernym na obrázku v ľavo, pochopila som. Tá myška je vážne chutná a  domček loptička ešte chutnejšia. 😀 Chcela by som také niečo krpaté mať aj doma.

A čo je napísané tam v rohu? Ja to neviem prečítať, ale opíšem to z novín, aby ste neboli ukrátení: ,,Netradičný domov si vybrala táto mala myška. Očarila ju zelená tenisová loptička, z ktorej nechcela ani za svet vyliezť.”

foto: profimedia.sk

Fotku som doostrovala v fotošope, ale akosi sa to už nedalo dopatlať tak, aby to bolo čitateľné, tak sa ospravedlňujem, inak však je to chutné? Ja som si nemohla pomôcť,musela som to odfotiť. 😀

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

One response »

  1. díky, i já tobě držím palečky 🙂 mno jestli zvládnu Úvod do ČJ, tak i já věřím, že to zvládnu 🙂 mno jinak mi začne i MS v hokeji, tak se taky těším 🙂 jinak určitě se domluvíme na dni a na čase a zahrajem i pokecáme a už teď se těším 🙂

    Odpovedať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: