Odoberanie RSS

Bruno Mars

Bruno Mars pict

Toto nenápadné, iba 165 centimetrov vysoké chalanisko ma blbé obdobie. Všetko sa to začalo v septembri 2010. Pracovník hotela Hard Rock v Las Vegas zavolal políciu, keď videl Bruna s vreckom bieleho prášku. Ten indentifikoval ako kokaín, čo Mars potvrdil so sľubom, že sa to už nikdy nestane. Bez trestu však neobišiel, musí cvaknúť dvetisíc dolárov, odpracovať si 200 hodín verejnoprospešných prác a pravidelne navštevovať poradenstvo pre užívateľov drog. Ak toto všetko splní, bude môcť stiahnuť svoje priznanie a bude zbavený všetkých obvinení. Po tomto incidente začal síce viac fajčiť, ale ako tvrdí, hudba ho lieči. A… čo všetko o ňom vlastne ešte nevieme? Vraj vždy, keď príde domov, otvorí notebook a youtube! Čo tam? Pozerá si videá, kde ľudia prespievali jeho pesničky! Chce sa nimi inšpirovať – vraj takto môžu všetci spoločne vylepšiť jednotlivé verzie a z toho sa zas môže vykľuť úplne nová bomba! Okrem tejto zaujímavej činnosti nestíha odklikávať nových priateľov na príklad na Facebooku,ktorých aktuálne číslo je okolo 3 000 000!

Treba si ale uvedomiť, že takýto počet nazbieral za necelý rok! Hovorí, že aj preto ja radšej na Myspace alebo Twitteri, kde má fanúšikov menej.

Jeho hudba sa rýchlo začala šíriť ako nákaza a dnes, keď sa obzrieme, všade nechal po sebe nejakú stopu. “Billionaire” Travieho McCoya, “Right Round” od Flo Ridu, “Wavin Flag” od K´naana či “Fuck you” od Cee Lo Greena – v pozadí nielen týchto songov je Bruno! Produkoval tiež song “Love me” od justina Biebera a spolu s raperom B.o.B. sa ich “Nothin´ on You Baby” dostala na vrcholy rebríčkov v USA aj Británii.

Vo februári zvíťazil v kategórii Najlepší mužský popový výkon za sólový singel “Just the Way You Are”.

Dnes tu máme “Doo-Wops and  Hooligans”, jeho debutový album, ktorý bol už nominovaný na viacero ocenení.Jeho srdcovka z neho je piseň “Count on me”, ktorú si spieva všade. Tvrdí, že sa mu nikdy nesprotiví, lebo je to jeho láska!

Popularita mu priniesla nielen zamilované fanúšičky, ale aj kopu peňazí. Čo on na to? Miliardár vraj nie je, ale keby bol, kúpil by si diamantmi obložený zlatý klobúk zo srsti jednorožca. Vraj preto, že nikto iný taký nemá! Z toho vyplýva, že je z klobúkov úplne paf a nosí ich všade! Ktovie, či si nepotrebuje hlavu zakrývať z komplexu, že na strednej nosil afro, a nebol preto práve obľúbený…

Dnes miluje trendy veci a gaštanovohnedú farbu! Rád vytŕča z radu už od detstva, veď už vo svojich 4  rokoch vystupoval v telke v šou Malý Elvis! Bruno vždy rád niekoho napodobňoval a snažil sa byť dokonale identický.

Sám vraví, že vďaka svojej rodine sa hudbe nemohol vyhnúť, a to mu potvrdí všetkých 5 jeho súrodencov! Pretože si nevedel vybrať, naučil sa hrať nielen na gitare a klavíri, ale aj bicích! Šokujúce je, že Bruno sa priznal, ako skladá piesne, keď nemá práve múzu: ,,Pomáhajú mi čokoládové tyčinky!”

A čo ženy? Bruno si túto oblasť veľmi stráži, takže jediné, čo vieme, je, že nikoho nemá, ale rád by mal! Takmer všetky jeho piesne sú predsa o láske a vzťahoch. Vraj keď sa raz zamiluje, na nič iné nemyslí a celého ho to totálne pohltí, až je z toho chorý! Ak miluje, tak celou dušou. Tak aj napísal pieseň “Just the Way You Are”, úprimne a z lásky…

INTERVIEW:

BRUNO: baby nikdy neodmietam

K: Čo u vás na Havaji? Ako je to s hudbou?

– Hudbu tam milujeme, hlavne tú našu. Spievame si pri všetkom!

K: Ako si tvoril svoj album?

–  Na rok a pol som sa zatvoril v skúšobni a písal a písal. Boli to temné časy, hehe! Naozaj, bol som až príliš sám. Niekedy som  sa cítil úplne mimo všetkého diania. Preto je pre mňa cena Grammy neuveriteľne úžasná! Na odovzdávaní som aj vystupoval a nevedel som, čo mám čakať. Bolo mi akosi divne, haha!

K: Vidieť, že všetky svoje vystúpenia poriadne prežívaš. Vyzerá to tak, že miluješ masy a rád sa predvádzaš, hm?

– Hej, ja sa na pódiu cítim ako doma. Je to predsa cool, keď všetkých zaujímaš len ty a prešli možno aj pol krajiny len kvôli tebe! Dáva mi to úžasný pocit naplnenia! A ešte je to aj zábava!

K: Zjavne sa nebojíš, že ti nadávky v piesňach pokazia imidž…

– Snažím sa nepoužívať ich, pretože sa bojím, že sa tie skladby stanú primitívne. Ale chcem, aby mali moje pesničky gule. A ako inak sa dá lepšie vyjadriť hnev, keď mi napríklad iný chlap preberie ženskú? Ja potrebujem robiť hudbu. Všetko ostatné mi je ukradnuté a riešim to neskôr.

K: Pracoval si už s mnohými ľuďmi zo šoubiznisu. Naučil si sa pri nich niečo dôležité?

– Každý jeden ma poriadne zmenil! Je jedno, či sa stretnem s niekým, koho obdivujem, alebo s iným, kto je na pokraji zúfalstva. Vidím, čo z toho si môžem vybrať ja. Napríklad Cee-Lo ma naučil, ako ostať príčetný. Proste musím povedať to, čo chcem a cítim. Inak sa do toho zamotám a zošaliem! Treba sa obliekať, ako chcem, spievať o tom, o čom chcem, byť osobnosťou. Všetko musí ísť zvnútra, lebo chcem, aby ma ľudia poznali takého, aký som.

Zdrojom je časopis kamarát, ktorý leží u mňa na stole. Aprílové vydanie na rok 2011. Žmurk 

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: