Odoberanie RSS

Vypadnutie Noaha

Ahoj, ospravedlňujem sa, že som sem akosi dlhšiu dobu nepridávala žiadne články a vlastne celkovo som bola veľmi málo aktívna. Je to pre to, že som chorá a beriem antibiotiká, ktoré mi doktor na prvýkrát nevedel dať. To znamená, že sem veľmi chodiť nemôžem.

Ani si neviete predstaviť ako veľmi ma mrzí, že tu nemôžem tráviť viac času. Naviac aj keby som tu dnes mohla byť, nebola by som. Do obeda určite nie. To sa mi teda veľmi neoplatí, keď sú všetci kamaráti v škole a ja musí na viac ležať v posteli a potiť sa. Tak to je krutý fakt.

Dnes dokonca prišla domov  mama skôr z práce a vysvitlo, že je tiež chorá a necíti sa dobre. K doktorovi síce šla, no niekto vyššie nad nami jej nedoprial to šťastie. Doktorka, ku ktorej chodieva tam nebola a okrem iného tam nebol ani žiadny iný doktor,ku ktorému by si prípadne mohla zájsť. Je mi jej ľúto, pretože viem aké je to na začiatku tej choroby, teda ja som si to prežila už dvakrát. To vám teda poviem, nie je to nič príjemné. Normálne vás bolia zuby a celé telo a ste v horúčke, a keď si myslíte, že ste z najhoršieho vonku, znova vás to chytí. Uch, no skrátka nikomu neželám, aby to v najbližšej dobe chytil a už dvojnásobne nie dvakrát ako som to chytila ja alebo môj brat. Cez Stachovú rodinu si to prešlo teda ledabolo a niektorým sa to ešte aj vrátilo. 😀 My sme teda rodina, čo? Netajím sa našim menom, však to sa nedá zneužiť. 😀

Napriek chorobe som však celkom schopná riešiť absolútne iné problémy ako sú bolesti hrdla alebo hlavy. To je to posledné, čo by ma mohlo trápiť. Aspoň tak je to u mňa, neviem ako u vás.

Takže, čo mi leží na srdiečku? Podpichovanie môjho otca teda určite. Trvá už od pondelka tohto týždňa a , prosím vás veľmi pekne, nesmejte sa, keď poviem dôvod. Vypadol Noah zo superstár a ja som z toho bolo v šoku, takže som asi dve minúty plakala a nechcela som tomu akosi uveriť. Myslela som si, že je to nejaký podvod, že Leoš ešte zakričí, že planý poplach, vypadlo ten druhý. No nič také sa nedialo. Noah vážne odchádza zo superstár a ja sa teraz nemám na koho tešiť. Možno tak na Martina Haricha, ale moje nadšenie už rozhodne nie je také, aké bývalo predtým než vypadol. Akože necítim sa na to, že by som teraz bola schopná preplakať hodiny a hodiny, ale mrzí ma, že vypadol. Podľa mojej mienky človek s jeho hlasom patrí do finálových kôl. Nikdy som netvrdila, že by to mal rovno vyhrať alebo čo, vždy som len chcela, aby sa do finále dostal a zaspieval si aspoň jedno kolo. Moje želanie sa však nestihlo splniť a sviečka zhasla tento pondelok. Výborne, vravím si, ale čo s tým? Veď to nevadí, som si 100% istá, že o Noahovi toho budeme ešte veľa počuť. Na neho česko slovenská superstár nemá. To je môj názor. On je totiž na inej úrovni než sú všetci tam. Nevravím, že na lepšej, skrátka na inej. Pre mňa bude hviezdou vždy. Je milý a tomu vážne verím. 😉 Nebudem riešiť klebety,ktoré sa šíria po internete, že vraj neprechádzali SMS-ky na jeho číslo. Mne tá SMS-ka prešla, pretože mi to odfajkol mobil. 😀 Neviem akou iných, nepýtala som sa, ale nemyslím si, že by tam boli nejaké problémy.

No, ja neviem čo už sem písať. Písala som tu už o svojom zdravotnom stave a o všeličom, čo bolo celkom od veci. Naviac som sem pripísala aj niečo k pôvodnej téme článku a ja viem, ja som fakt od veci, ale nemôžem za to. Prišla som písať o Noahovom vypadnutí  v pondelok a nakoniec som skončila tu pri chorobách alebo ja neviem pomaly pri čom som mohla ešte skončiť, no radšej to tu nebudem menovať, pretože na rozum mi ide všeličo.

Inu pôjdem ja sa ešte učiť chémiu, v  piatok ma tá písomka iste neminie a ja ju nechcem zbabrať, takže vidíte aká som ja od veci, že tu už o písomke idem písať. Inak, majte sa pekne a držte mi palce, aby som sa čoskoro uzdravila a mohla vám sem pridávať články častejšie. Neurazte sa na mňa prosím, ale ja fakt… mrzím ma, že sem chodím tak málo.. ale zase.. vy mi sem tiež nechodíte, tak sa polepšíme do budúcna všetci  😀 kompromis: niečo za niečo. 😀

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

2 responses »

  1. Jéé … Tak to se brzo uzdrav 🙂 Já jsem taky nemocná, beru u ždruhé antibiotika, a tak v celku jsem doma tři týdny 😀 Teda byla jsem v kuse doma dva týdny + jeden den, pak na tři dyn do školy a zase doma 😀 A tenhle týden v pondělí do školy, v úterý na sundání rovnátek, takže zuby bolej ještě dneska, takže včera doma, že jsem tam stejně ještě musela jet a pak mi volá máma, že mám jít k doktorce na kontrolu na potvrzení, že můžu jít do školy 😀 Takže jdu až v pondělí 😀 Jsem z toho celá nakřivo teda, páč je už doma nuda, ale co no 😀 A ty ať se brzo vyležíš 🙂 A promiň za tak dlouhý komentář 😦 😀

    Odpovedať
  2. Tak to jsem ráda, že už si zdravá 🙂 Já teda taky, ale bohužel musím být ještě doma a dobrat léky 😀 ANo, i naše tělosvikářka bude asi nadšená 😀 Protože mám být ještě dva týdny bez tělocviku 😀 A jinak, jsem se na blog opravdu vrátila 🙂 Už se mi po vás zasteklo 😀 🙂 A to je jedno, že byl dlouhý komentář, jsem jedině ráda 🙂

    Odpovedať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: