Odoberanie RSS

Rozvrh hodín

Ahoj, chcela by som vám sem pridať rozvrh hodín, aby ste si približne vedeli určiť kedy tu môžem byť a kedy nie. Nemám bohvieako určený čas na obiehanie ani na nič podobné. To znamená, že vám bude musieť stačiť môj rozvrh hodín s časmi začiatku hodiny a konca hodiny.

Nič lepšie ma nenapadlo, takže pokiaľ by ste mali nejaké problémy s mojim obiehaním, je to pravdepodobne preto, že nestíham. A keď nestíham, tak je to asi len kvôli rozvrhu hodín, ktorý sa nám po zmene ani trocha nepáči. Hlavne nie pondelok, pretože v nedeľu máme strašne veľa učenia tým pádom, že máme prvé tri hodiny, ach nie vlastne celé vyučovanie, samé učenie a učenie.

Takže tu je rozvrh:

  1.hodina 2.hodina 3.hodina 4.hodina 5.hodina 6.hodina 7.hodina
Čas 8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 9:50 – 10:35 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 11:30 13:40 – 14:10
Po CH F AJ SJ/LV M P  
Ut TV SJ/LV AJ M CzM D  
St SJ/LV VV NV TV M Z  
Št M F SJ/LV OV AJ D TCH
Pia Z SJ/LV M HV CH    

Vysvetlivky k rozvrhu:

 • CH – chémia
 • F – fyzika
 • AJ – Anglický jazyk
 • SJ – slovenský jazyk
 • LV – Literárna výchova
 • M – Matematika
 • P – prírodopis
 • TV – Telesná výchova
 • CzM – Cvičenia z matematiky
 • D – dejepis
 • VV – Výtvarná výchova
 • NV – Náboženská výchova
 • Z – Zemepis
 • OV – občianska výchova
 • TCH – Technické práce
 • HV – Hudobná výchova

Tak to asi tak všetko k našim dňom. Na viac, nečudujte sa keby som niektorý deň neprišla. Je možnosť zostania po škole s nejakou tou učiteľkou, takže ja netuším ako to s nami v našej triede vôbec ešte len bude. Smiech Teda tak hrozne nám ten rozvrh nezmenili, ale učitelia sa nemenia. To znamená, že niektorí z nich, stále požadujú určité vedomosti a pokiaľ ich nevieme, zostávame po škole. Niekedy aj dve vyučovacie hodiny.

To vám radšej nebudem hovoriť, aký sme mali problém z toho, že sme ešte pred monitorom všetci utiekli z doučovania slovenského jazyku. Teda ja som neutiekla, šla som poctivo vybavovať občiansky preukaz, ale tí ostatní z toho mali poriadny problém. Usudzujem z toho, že ja som mala problém s tým, že som sa zabudla ospravedlniť učiteľke.

No, ale čo s tým. Vyhadzujú nám to odvtedy celkom často na oči. Ale mňa to netrápi.

Takže podstata tohto článku je, aby ste si nemysleli, že som umrela. O zákaze na počítač by som vám snáď dala nejako vedieť, keď by naši neboli doma, to by som sa už nejako vynašla, ale s rozvrhom je to už teda celkom inak. Niekedy je taký a inokedy zase taký. Tak si ho prezrite, no nie je ten pondelok, sakra, hrozný?! Smiech

Ale zvykla som si na taký rozvrh, predsa sa nám menil len na druhý polrok a ten sa už pomaly –  ale iste – blíži ku koncu, takže sa nie je čoho báť.

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

3 responses »

 1. Budu i nadále ráda tvým SB 🙂 Nevím kam to mám napsat, protože se tu naprosto neorientuju, ale snad to zlepším 🙂

  Odpovedať
 2. áno aj naďalej chcem zostať SB 🙂

  Odpovedať
 3. Ahojík, tak vypadá to tu moooc krásně, fakt super stránky 🙂

  Odpovedať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: