Odoberanie RSS

Zekeho parta

Zekova parta je jak jinak nejmocnější ze všech. A to hlavně díky Zekovi. V turnaji se dělí do několika částí (samozřejmě). Někteří se k Zekovi přidali, protože si myslí, že Zeke vyhraje turnaj zabil by je, kdyby se k němu nepřidali. Nebo jdou prostě po moci.
Tým hvězdy:
Tým hvězdy čítá samozřejmě 3 členy, Zeke, Opacho a Luchist. Je samozřejmě nejsilnějším týmem a každý zápas je běhom několika sekund u konce.
Zeke:
Nejsilnější člen týmu (jak jinak). Většinou bojuje pouze on a ostatní členové nemusí nic dělat. díky němu je každý zápas hned u konce, potom mu ale dojde trpělivost a poruší pravidla a získá krále duchů, naštěstí ho Yoh a ostatní zastaví.
Opacho:
Malý kluk z Afriky, proměňuje se na beránka a jako duchovní médium používá své vlasy.

Luchist:
Luchist je bývalý kněz, který se přidal na stranu Zeka, proto má také archducha Cifer. Nosí většinou klobouk, ale když jej sundá, tak vypadá trochu směšně než impozantně.

Hanagumi:
Trojice holek, která se snaží porazit Yoha. Nejdřív je poslal Zeke, aby zničili yohovu partu, ale Anna je zachránila pomocí Shikigamů. Později měli Yohovu partu vyzkoušet a prohrály. A potom v Zakázaném lese se snažili porazit Yoha, aby dokázaly Zekovi, že jsou silnější než si myslí, to se jim ovšem nepodařilo.
Kanna:
Kanna vede Hanagumi a je nejsilnější. Její strážný duch je jakýsi rytíč v brnění. Kanna má dlouhé modré vlasy a nejsilnější útok Ničitele (strážný duch) je Středověký boj.
Matylda:
Její strážný duch je jakási kostra s hlavou haloweenské dýně. Je taky dost přidrzlá. Její duch se jmenuje Jack. Jinak je také dost namyšlená, ale Yoh jí pak ukáže.
Marion:
Jejím strážným duchem je jakási roztrhaná panenka, které říká Dítě. Její zbraní je chřestítko. Nejsilnější útok je jaderná hlavice.
Tsukigumi:
Tsukigumi je další tým ze Zekovy party. Tvoří jej Zang-Ching, Turbine, Bill a z části také Blocken. Je to velice silný tým. Zeke jim na konci seriálu daroval velkou moc, ale nenaučil je, jak s ní zacházet. Proto také Bill padl a později i ostatní.
Turbine:
Turbine je zřejmě původem arab, protože je celej zahalenej v plášti. Vytváří magické paprsky jako útok.
Zang-Ching:
Původem z Číny. Je velice tlustý a silný, nosí brýle a má prodloužené obočí. svého ducha Shoan-Shoan vtěluje do jakéhosi ostrého kotouče na řetězu.

Bill (Big guy):
Hráč amerického fotbalu. Je velice silný a mohutný. Měl s Vaselem zničit a rozprášit Yohovu partu. Jeho duchové jsou hráči týmu. Zeke mu daroval obrovskou moc, ale on jí nezvládl a padl.
Blocken:
Blocken, je celý zahalený a jako duchovní médium používá kusy stavebnice. Nepatří do turnaje, pouze je se Zekem a pomáhá mu.
Tsuchigumi:
Tsuchigumi je velice nebezpečný tým. Tvoří jej Ramiro, Zen a Kamishiro. Ramiro je ale pouze ovládá, protože je Proxymistr.
Ramiro:
Tenhle chlápek je z Mexika a ovládá Zena a Kashimira. Má 5 strážných duchů, jsou to takové Loutky (Carlos, Joe, Antonio, Zapatta, Miguel, José a Sancho). Tito duchové tvoří spojení zvané Mariacci. Když se spojí je z nich jakási obří kostra s ornamenty.
Zen:
Zen je Kamishirův brácha. Má ducha Chimi-Moryo a jako médium používá kytaru. Je rock ‘n’ rollový blázen stejně jako jeho brácha, tvoří dvojici BoZ, létající bratři.
Kamishiro:
Kamishiro je Zenův brácha. Jako duchovní médium používá mikrofon.

Nichrome:
Nichrome je bývalý člen šamanské rady. Přidal se k Zekovi, protože si myslí, že Zek by ho jinak zničil. Zradil šamanskou radu a Zekovi donesl tajné informace o poloze svatyně krále duchů. Nějak nemá v lásce Lena. Nakonec se utká v boji “Nichrome&Zink Vs. Karim&Silva.
Zink:
Zink se společně s Nichromem přidal k Zekovi. Silva nechápal, proč to udělal. Utkal se v boji
“Nichrome&Zink Vs. Karim&Silva.
Vasil:
Zeke ho poslal, aby rozprášil Yohovu partu. Jeho duchem je jakýsi robot, který se dokáže pokaždé regenerovat, když stojí na zemi. Spravedliví ho nakonec ale zničili.
Boris:
V dětsví zažil hroznou věc. Lidé si mysleli, že jejich rodina je rodina upírů, proto je zavraždili. Spletli si jeho šamanské schopnosti. Jeho matka ho na poslední chvíly shodila do řeky. Když si Blaumro uvědomil svou obrovskou chybu, rozhodl se Borise hledat. Boris se mezitím přidal k Zekovi a když ho Blaumro našel, tak ho Boris zabil a Blaumro se s radostí stal Borisovým strážným duchem. Boris předstírá, že je upír. Kousne člověka do krku a Blaumro se do něj vtělí, čímž ovládne jeho mysl. Proto nedokáže ovládnout více lidí najednou. Nakonec ho zabijou Spravedliví a Blaumro se ho vydá hledat do duchovního světa.
Damayatchi:
Patřil také k Zekovi. Nejdříve přestríral, že je kněz a vyprávěl Yohově partě o upírech. Navedl Ely a Mily do sklepa, kde byl jeho duch strážný, jakási stonožka. Později ho Boris zabije, protože ho neměl nikdy rád.

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: