Odoberanie RSS

Uchiha Obito

Obito bol veľmi tvrdohlavý ninja, ktorý si však veľmi váži svojich tímových partnerov, podobne ako Naruto. Patril do tímu spolu s Hatake Kakashim a Rin, ktorý viedol Štvrtý Hokage. Obito tiež často chodil neskoro na misie a vymýšľal si smiešne výhovorky. Bol tiež zamilovaný do jeho tímovej partnerky Rin, ktorá však mala rada Kakashiho. Všetci Obita považovali za elitného ninju, aj keď bol v skutočnosti len priemerný ninja, keďže sa v ňom neprebudil Sharingan.
Obito bol takmer pravý opak Kakashiho, ktorý všade chodil načas a bol vo všetkom “perfektný”. Ich vzťah bol podobný ako medzi Narutom a Sasukem. Ale aj napriek tomu Obito Kakashiho uznával. Keď sa Kakashi stal joninom, všetci mu dali darček, čo je bežným zvykom, keď niekto zloží Joninskú skúšku. Obito však Kakashimu nedal nič.

V tejto časti sa nachádza prezradenie časti alebo zápletky deja.

V tej dobe bola zrovna vojna medzi Skrytou Listovou dedinou a Skrytou Kamennou dedinou. Kakashiho tím bol vtedy na misii zničiť most, ktorý potrebujú k dodávaniu zásob. Počas misie ich však napadol nepriateľ, ktorý uniesol Rin. Obito ju chcel okamžite ísť zachrániť no Kakashi povedal, že musia pokračovať v misii a teda rešpektovať pravidlá ninjov. Obito však povedal, že:

“Tí, čo nerešpektujú pravidlá sú v našej krajine považovaní za odpad, ale tí čo sa nestarajú o svojich spoločníkov sú ešte horší než odpad.”

 

Vtedy Obito odišiel a ich cesty sa rozišli. Kakashi však premýšľal o tom, čo mu Obito povedal a rozhodol sa ísť mu pomôcť. Prišiel zrovna keď ninja z Kamennej dediny zaútočil na Obita. Kakashi útok odvrátil, čím ale prišiel o oko. Keď zase na Kakashiho zaútočil ďalší ninja, pomocou zviditeľňujúcej techniky, v Obitovi sa prebudil Sharingan a predvídal túto techniku, čím Kakshiho zachránil.

Keď zobrali Rin a spoločne utekali, protivník použil techniku Kamennej deštrukcie. Kakashiho trafila jedna menšia skala do hlavy, kvôli čomu odpadol. Následne však padala ďalšia kopa ďalších skál. Obito sa vrátil, aby odtiaľ odhodil omráčeného Kakashiho. Vďaka tomu ho privalila obrovská skala a pravá strana jeho tela bola úplne rozmliaždená.

 

Obito cítil, že umiera. Rozmýšľal, čo by bolo dosť dobré ako darček k zloženiu Joninskej skúšky. Potom na to prišiel. Povedal Kakashimu, nech si zoberie jeho Sharingan. Následne Rin pomocou jej lekárskych techník vyoperovala Obitovi oko a vložila ho namiesto Kakashiho raneného oka. Bol rád, že sa s Kakashim konečne stali priatelia, no chcel s nimi ostať dlhšie.

V ten deň sa v Skrytej Listovej dedine zrodili dvaja hrdinovia používajúci Sharingan. Meno jedného z nich bolo vytesané na náhrobný kameň pre hrdinov zabitých v boji. Meno druhého neskôr vošlo v známosť, až ďaleko za hranice ostatných krajín ako “Sharingan Kakashi”. Kakashi po tom začal používať Obitovu filozofiu a na jeho počesť sa, rovnako on, vždy oneskorí a vymýšľa si hlúpe výhovorky. V skutočnosti ale vždy ide najprv pozrieť Obitov pomník.

Základné informácie

  • Hodnosť: chuunin
  • Vek: 13 (pri smrti)
  • Učiteľ: Namikaze Minato (Štvrtý Hokage)
  • Tím: Hatake Kakashi, Uchiha Obito, Rin

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: