Odoberanie RSS

TenTen

TenTen je kunoichi zo Skrytej Listovej dediny. V akadémii zmaturovala v dvanástich rokoch a dostala sa do tímu Gai spolu z Hyuuga Nejim a Rock Leem. Rovnako ako Neji je TenTen otrávená z podivných zvyklostí Leeho a Gaia a z toho ako si dávajú prehnané ciele a “silu mladosti”. Jej snom je stať sa skvelou kunoichi rovnako ako Tsunade. Narozdiel od Naruta a jeho spoločníkov sa TenTen a jej tím rozhodli zúčastniť Chuuninskej skúšky až o rok neskôr.

 

TenTen taktiež perfektne mieri. Iba málokedy sa stane, že by netrafila svoj cieľ. Preferuje boj na diaľku pomocou zbraní, ktoré dokáže vyvolať pomocou zvitkov. Počas Chuuninskej skúšky bola TenTen vybratá pre boj proti Temari. V boji dokonca použila aj špeciálnu techniku Soushouryuu, čo znamená niečo ako “dračie dvojčatá”. Touto technikou dokáže vyvolať obrovské množstvo zbraní, ktoré z výšky hodí po svojom protivníkovi. Ale TenTen mala smolu, keďže Temari ovláda vietor a teda dokázala odfúknuť všetky jej zbrane. Po tom, čo ju Temari porazila ju ešte odhodila na zem a nazvala ju “vrecom odpadkov”.

Taktiež si veľmi váži svojich tímových partnerov a silne verí v Nejiho schopnosti. Často s ním trénuje, dokonca ho pripravovala na boj proti Narutovi. Nechcelo sa jej veriť, že by Neji mohol niekedy prehrať s Narutom. Rovnako ako jej tímoví partneri, TenTen nosí čínsky štýl oblečenia, vlasov a aj mena.

 

V Shippuudene sa TenTen stane Chuuninom. Na chrbte má obrovský zvitok, ktorý keď si rozvinie, tak z neho dokáže vyvolať akúkoľvek zbraň alebo použiť rôzne techniky. Ukázala aj svoju vylepšenú techniku “Soryuu Tensakai”, čo znamená dvojitý drak – drvivá deštrukcia. Touto technikou pošle obrovský počet zbraní na protivníka, čím dokázala poraziť aj svojho klona.

Základné informácie:

  • Hodnosť: Genin; Chuunin (Shippuuden)
  • Vek: 13; 16 (Shippuuden)
  • Učiteľ: Maito Gai
  • Tím: Tím Gai (Rock Lee, TenTen, Hyuuga Neji)

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: