Odoberanie RSS

Sarutobi (Tretí Hokage)

Sarutobi je extrémne silný a veľmi uznávaný ninja. Takmer každý v dedine ho volal len Hokage-sama (sama je označenie pre dôležité osoby). Niet divu, Hokageho robil až do svojich 68. rokov. Ešte predtým odovzdal funkciu Minatovi, ktorý sa stal štvrtým Hokage. Ibaže po tom, čo umrel sa zase vrátil a povedal, že plánuje zostať vo funkcii ešte asi do svojich 73 rokov. Sarutobi bol veľmi uznávaný ninja a bol tiež považovaný za veľmi múdreho a vzdelaného.

 

Ovláda obrovský počet techník a dokonca sa hovorí, že ovláda všetky techniky, ktoré sa používali v Listovej dedine. Väčšinou, keď Sarutobi niečo hovorí, tak to znie hrozne nudne. Ale vyzerá to, že je priateľský. Po tom, ako Štrvrtý Hokage vložil démona do Naruta, Sarutobi zaviedol pravidlo, že nikto, ani Naruto, sa nesmie dozvedieť, čo sa v skutočnosti udialo, aby mal Naruto nádej vychádzať s ostatnými deťmi. Spolu s Irukom bol Sarutobi na začiatku jediný, kto Naruta nepovažoval len za démona.

 

“Sarutobi” je asi jeho priezvisko a jeho prvé meno je neznáme. Okrem toho je otec dvoch detí, jeden z nich je jeho syn Sarutobi Asuma. S Asumom ale nemá príliš dobrý vzťah. Jeho ďalší príbuzný je Konohamaru, jeho vnuk. Ako malý bol Sarutobi v tíme spolu s Mitokado Homurom a Utatane Koharu a jeho učiteľom bol druhý Hokage. Sarutobi sa stal Hokageom a Homuro a Koharu sa následne stali poradcami dediny. Neskôr bol Sarutobi veliteľ tímu s členmi Jiraiyom, Tsunade a Orochimaruom. Tento tím bol taktiež veľmi silný a všetci budúci členovia získali titul troch legendárnych Sanninov.

 

Sarutobiho obľúbený študent bol Orochimaru. Dokonca chcel Orochimaruovi predať titul štvrtého Hokageho. Ale už ako dieťa mal Orochimaru rôzne nemorálne, až hrozivé myšlienky, a tak zvolil Jiraiyovho študenta Minata. Potom Sarutobi zistil, že Orochimaru robí rôzne pokusy na ľuďoch a nerobí mu problém vraždiť ostatných ľudí v Konohe kvôli jeho experimentom, keďže jeho cieľom bol večný život.

Sarutobi ho nedokázal zastaviť preto, lebo nedokázal zabiť svojho obľúbeného študenta. Aj keby to bolo preňho fyzicky možné nechal by ho utiecť.

 

Neskôr sa mu to ale vrátilo počas Chuuninskej skúšky. Orochimaru sa vtedy prezliekol za Kazekageho, aby sa dostal čo najbližšie k nemu. Potom naňho zaútočil. Zvučný ninjovia okolo nich spravili veľkú bariéru, aby ich nikto v boji nerušil, a teda aby nikto nepomohol Sarutobimu. Nasledoval veľmi dlhý zápas. Orochimaru dokonca oživil prvého a druhého Hokageho. Nakoniec ich však oboch Sarutobi stihol zabiť. Počas boja si Sarutobi privolal aj opičieho kráľa Enmu. Enma mu vyčítal, že nezabil Orochimarua, keď mal šancu. Nakoniec však Orochimaru Sarutobiho zabil, ale Sarutobi mu stihol prekliať jeho ruky, aby už nikdy nemohol používať žiadne jutsu.

Základné informácie:

  • Hodnosť: Hokage
  • Vek: 68
  • Učiteľ: Druhý Hokage
  • Tím: Tím Namikaze (Druhý Hokage, Mitokado Homuro, Utatane Koharu, Sarutobi);
    Tím Sarutobi (Sarutobi, Orochimaru, Jiraiya, Tsunade)

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: