Odoberanie RSS

Naruto Uzumaki

Naruto Uzumaki je hlavným hrdinom anime seriálu naruto.O jeho narodení sa toho vie veľmi málo, na Skrytú listovú dedinu vtedy útočil deväťchvostý démon (kyubi no Youko).Démona porazil 4. hokage tak,že ho zapečatil do práve narodeného Naruta,to ho však stálo život. Vo svojom živote naruto o démonovi ,ktorého mal v sebe nič nevedel.Naruto už od narodenia bíval stále sám.Ľudia sa mu kvôli démonovi ,ktorého mal v sebe vyhýbali a deti si ho nevšímali.

Nakoniec sa ho ujal z akadémie,Umino Iruka.Aj keď Irukovi umreli rodičia v boji proti Kyubimu,Iruka neobvinoval Naruta za ich smrť.Tak sa stal prvým človekom,ktorý Narutovi veril a nevyhýbal sa mu.Po zložení záverečnej skúšky v akadémii je Naruto pridelený do týmu 7 ,ktorý vedie Kakashi sensei.V týme je spolu s jeho obľúbenou Sakurou a Sasukem.Veľmi rád robí kanadské žartíky.

Stručné údaje:

Dátum narodenia:10.októbra

Má 13 rokov

Meria 147,5 cm

Váži 40,6 kilogramov

Krvná skupina B.

Naj.jedlo:

Ramen-japonská polievka so zeleninou,makarónmi,rezancami a mäsom čo je pre japonské polievky nezvyčajné lebo používajú vždy ryby a nie mäso.

Jeho učiteľ:

Celý tým je pod vedením Kakashiho senseia .No jeho neskôr začne osobitne trénovať Jiraiya.

Najväčší rival:

Naruto nikdy nemal rád Sasukeho Uchihu.

Jutsu,ktoré ovláda:

Rasengan ( v shippudene sa naučí aj oodama rasengan)

Taijuu Kage Bushin no Jutsu ( hromadné naklonovanie)

Harem no Jutsu (Kage Bushin a Potom Se×i no Jutsu)

Jeho cieľ:

Jeho cieľom bolo stať sa hokagem.

Charakteristika:

Naruto je súťaživý tip.Vždy chcel na seba upútať pozornosť.

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: