Odoberanie RSS

Maito Gai

Maito Gai je jounin z Konohy. Má veľmi husté obočie, lesklý účes podľa “kastróla”, vyblýskané veľké biele zuby a nosí zvláštnu obtiahnutú zelenú kombinézu, na nej vestu, ktorá je typická pre jouninov. Sám sa prezýva ako “Impozantná zelená šelma z Listovej dediny”. Celkovo však vyzerá trochu trápne. Je senseiom tímu Gai, ktorý nesie jeho meno. Do tohoto tímu patrí Rock Lee (jeho obľúbený študent), Hyuuga Neji a TenTen.

Medzi Gaiom a Leeom je vzťah podobný vzťahu otca a syna. Lee vidí v Gaiovi svoj vzor a snaží sa napodobniť jeho štýl obliekania, účesu aj správania, v čom sa mu darí. Gai zasa vidí v Leeovi oddaného silného študenta. Keďže Lee nedokáže používať ninjutsu ani genjutsu, Gai ho vytrénoval na profesionála v taijutsu, lebo ním sám je. Medzi nimi sa dejú rôzne podivnosti.

Keď Lee niečo preženie, Gai sa zrazu z ničoho nič objaví a dá mu poriadny buchnát. Potom sa začnú jeden druhému ospravedlňovať a na pozadí sa objaví západ slnka, obidvaja plačú. Ich podivné správanie už lezie na nervy ich okoliu a najmä zvyšku tímu. Gai verí v “silu mladosti”, čo je dosť podstatné, lebo skoro vždy, keď s niekým trénuje, rozpráva len o tom.

Gai sa tiež rád stavia do rôznych póz, ako napríklad ruku zavrie do päste a palec zdvihne nahor, žiarivo sa usmeje a prižmúri jedno oko. Jeho rival je Hatake Kakashi. Najviac ho štve, že Kakashi ho občas ignoruje, lebo je zabratý do svojej knihy. Už dlho sa stretávajú a súťažia medzi sebou v rôznych disciplínach. Vždy sa striedajú vo vyberaní disciplíny. Najvtipnejšie bolo asi to, keď Kakashi vybral disciplínu Kameň-nožnice-papier (Hip-hap-hop). Gai verí v to, že keď nejaký neschopný človek na niečom tvrdo pracuje, môže to dokázať, čo je paródiou na americké filmy.

Aj napriek všetkému je Gai dosť obávaný a silný ninja. Dokáže otvoriť šesť brán chakry, čo je extrémne náročné. Vďaka tomu však vie spraviť niektoré extrémne náročné taijutsu techniky ako Asakuďžaku – ranný páv. Rozdal si to aj s Kisamem z Akatsuki, ktorého porazil.

Základné informácie

  • Pozícia: jonin
  • Vek: 29
  • Tím: Tím Gai (TenTen, Rock Lee, Hyuuga Neji)

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: