Odoberanie RSS

Peter Facinelli

5d58f008cd_73121853_o2

Povolanie: Herec
Vek: 35
Dátum narodenia: 26. 11. 1973
Miesto narodenia: Queens, New York, USA
Znamenie: Strelec
Výška: 178 cm
Životopis:

Peter Facinelli sa narodil 26.11 1973 v Ozone Park v Queensu v New Yorku ako syn , ženy v domácnosti a číšníka . Je americký herec. Vyštudoval Atlantic Theater Company.
S manželkou Jennie Garth, s ktorou sa zoznámil pri natáčaní filmu AN Unfinished Affair a ktorá sa preslávila najmä rolou Kelly v seriálu BEVERLY HILLS 90210 majú tri dcéry – Luca Bella sa narodila v roku 1997, Lola Ray v roku 2002 a Fiona Eve v roku 2006 . Peter je vegetarián.
Môžeme ho vidieť vo filme Twilight kde si zahral upíra Dr.Carlisle Cullen. Film je o upírovi Edwardovi Cullenovi ktorý spozná dievča Isabellu Swan . Obaja sa do seba vášnivo zamilujú a čelia s rodinou Cullenovcou problémom.

zdroj:http://www.najsaga.estranky.sk

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: