Odoberanie RSS

Dlhšia neprítomnosť

Ahojte,

chcela by som sa vám ospravedlniť za svoju dlhú neaktivitu na stránke. Teda chcela by som sa ospravedlniť za svoju nečinnosť v kopírovaní, presnejšie povedané.

Dôvod je síce celkom blbý, ale dúfam, že mi to odpustíte.

Aktívna som nebola preto, že na Slovensku sa písal monitorovací test zo slovenského jazyka a matematiky. No a práve ten týždeň som veľmi na počítač nemohla chodiť, pretože som sa musela učiť. Bolo to presnejšie minulý týždeň. 9.3.2011 sa písalo a ja som akosi potom nemala chuť na počítač, takže som sa k tomu dostala až teraz, neviem však, či niečo dnes skopírujem, ale sľubujem, že v najbližších dňoch to budem pomaličky dokončievať.

Ešte je tu však jedna dilema, už je piatok druhého týždňa a ja som sa vám ani trocha neozvala. Mhm, viete čím to je? Dostala som virózu a musela som sa liečiť. A… však viete ako to chodí, keď je človek chorý, nie je chuť nielen do jedla, ale ani na počítač. Ja som teda rozhodne výnimkou nebola. Minulý týždeň v nedeľu, keď sme prišli domov, som zaľahla a ani neviem ako som zaspala (podotýkam, pre detailistov, bolo menej ako päť hodín večer).

Hrôza a naviac som v pondelok šla do školy s tým, že bolesť hlavy ma cez deň prejde. Ešte som si vravela, že mi nič určite nebude, pretože takmer vždy si myslím, že mi niečo je, ale nikdy to pravda nie je. No akurát teraz mi bolo. Viróza a v škole som sa takmer šúchala po stene od bolesti, písala som mame a otcovi, tí však vraveli, že sa mám sama vypýtať, no viete ako to chodí teraz na školách moji milí rodičia? Asi nie. Totiž, to je tak, že oni nemôžu dieťa pustiť, keď nemajú ospravedlnenku. Ale ako má človek predpokladať, že sa môj zdravotný stav nezlepší? A naviac, že som chorá? No, to už teraz neriešim.

V pondelok už idem do školy a bude to, dúfam, v poriadku.

Takže tento víkend vám vážne sľubujem, že sem popridávam staré články z predošlého blogu a potom to tu voľakedy skutočne odštartujem a bude tu veselo. =)

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: