Odoberanie RSS

Ashley Greene

306fa2aa7d_73121108_o2

Celé meno:Ashley Michele Greene

Dátum narodenia:
21.2.1987

Vek:
22

Miesto narodenia:
Jacksonville, Florida
Výška:
165 cm

 

Ashely Michele Greene sa narodila 21. februára 1987/ryby:(… v Jacksonville na Floride. Vyrastala v harmonickej rodine spolu s bratom Joeom a rodičmi Joeom a Michele.V 17 maturovala na Eolfson High School a potom sa presťahovala do L.A, aby si ľahšie mohla splniť sen, stať sa herečkou.Taktieť študovala na Lee Strasberg Institute. Do Hollywoodu prerazila rolami v schow Astohona Kutchera Punk´d alebo v schow MADtv. Ashley je tiež modelka.S modelingom začala predvádzaním pre kamarátkin butik Sutra v rodnom Jacksonville. Keď dostala miesto v agentúre Vision NYC v L.A , začala predvádzať ako Feng Junk alebo Stop staring!

Ale medzitým stále sústredila svoju pozornosť na to stať sa herečkou a jej sen sa splnil v roku 2006. Najskôr vystupovala v seriáloch Crossing Jordan a Shark, kde ale bola videná iba v krátkych záberoch v pozadí. Hneď nato dostala rolu v soap opere Desire, ktorá ale bola zrušená už po prvej sezóne. Potom ale Ashley získala svoju prvú filmovú rolu, keď bola obsadená do Home od the Brave spolu s Jessicou Biel a Christinou Ricci. Ďaľší film King of California nasledoval skoro potom , v roku 2007. Nasledovali role v trileri Otis , sci-fi dramatom Radio Free Albemuth a Twilight,kde si zahrala Alice Cullen-krásnu upírku,ktorá vidí do budúcnosti, sestru Edwarda a kamarátku Belly.Momentálne natáča pokračovanie v New Moon.

Ashley rada číta , surfuje, nakupuje , potápa sa a vykonáva pešiu turistiku. Veľmi obdivuje Audrey Hepburn a jej obľúbením filmom Je Breakfast at Tiffany´s. Jej blízkym priateľom je Jackson Rathbone, ktorý hrá v Súmraku , Jaspera.:)

Zdroj:http://www.csfd.cz

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: