Odoberanie RSS

Strašidelný les

Annie bola unavená. Cítila sa na odpadnutie. Tri dni nič nejesť a nepiť nebolo na ľahkú váhu. Nechcela si však pripustiť ,že je hladná a dokonca ani to,že je smädná. Allen sa jej často pýtal,či niečo nepotrebuje,ale odpoveď bola stále taká istá.,,Nie.”

Po štvrtom dni kráčania zamdlela. ,,Anniee!!” skríkol Allen. Posadil sa k nej a chytil ju za ruku. O pár minút sa strhla. ,,K-kde… kde som to?…” pozerá sa po ležiačky okolo seba. Pohľad jej spočinie na Allenovi.,,Allen….. ach bože,čo… čo sa stalo?..” pozerá sa na neho. Nechápe situáciu. ,, Zamdlela si… “vysvetlí stručne Allen. Annie sa rukami podoprie zozadu a vytiahne sa hore. Zisťuje,že s Allenom sú v lese. Dosť hlboko v lese. Je tam dosť tma,ale svetlo,čo les poskytuje jej bohato stačí na to,aby videla to,čo potrebuje. Pomaly s zdvihne na nohy.

O chvíľu zisťuje,že má pocit akoby sa priestor okolo nich zmenšoval. Vydýchne. Hádž zhrozené pohľady okolo seba. ,,Čo..čo… čo je to za divný les?…” pozerá sa stále okolo seba. ,,Neviem,prečo? .. čo sa deje?… ” sleduje ju Allen. Všimol si jej nervozitu. ,, Ja neviem…mám pocit,že sa to tu zmenšuje…” stále cúva dozadu. ,,Nemáš klaustrofóbiu?…. alebo čosi podobné?? pretože tu sa nič nezmenšuje..” spýta sa Allen. Annie sa pri hlave zjaví kvapka. ,,Čo je to klaustrofóbia?”spýtala sa nechápavo. ,, To je keď máš strach z uzavretých miestností… dalo by sa povedať,že toto je niečo podobné.”vysvetlil jej to. ,,O tom som nikdy v živote nepočula. ” ako cúva zakopne a tvrdo dopadne na zem.,, To bolí..” slzy má na kraji. Sedí na zemi a pozerá sa zúfalo okolo seba. Má chuť vykríknuť, ale hlas jej zlyhal.

Allen ju zvedavo pozoruje.Čaká kedy sa rozplače.

Annie sa chveje. Práve sa rozplakala. Má nehorázny strach. Po tvári jej stekajú slzy. Bojí sa. Taký strach nemala odkedy je na svete. Stromy sa jej pohybujú pred očami. Tancujú. Divný tanec. Chveje sa ešte viac. Zrazu pocíti na ramene niekoho ruku. Pozrie sa hore. Uvidí Allena.

Vidí ho dosť rozmazane. Oči má zaliate slzami. Je to strašné. Ten strach nedokáže prekonať. Cíti,že je to niečo hrozné.

Strach ju pomaly prekonáva. Nedokáže prestať plakať. Allen sa nestíha diviť. Takto Annie ešte nevidel. Annie sa rúca. Nedokážete si predstaviť,čo spraví strach s človekom. Annie má pocit,že ju stromy sledujú a že sa k nej pomaly približujú. Allen si sadne k nej. Obijme ju. ,,Neboj sa to je dobré. Nepanikár, je to v pohode. ” prihovára sa jej. Zoberie ju opatrne na ruky a nesie ju preč z lesa. Annie ho chytí okolo krku. Ďalej plače. Hlavu pokladá na jeho rameno.

Allen ju nesie von z lesa. Nepozná ten les. Nevyzná sa v ňom. Spolieha sa len na to,že sa z neho dostanú.

Konečne uvidí svetlo. V duchu zajasá a donúti sa zrýchliť. Nechce,aby Annie plakala.Nikdy to nechcel. Konečne dorazí k svetlu. Zvláštne. To nie je Koniec lesa. To svetlo vychádza z nejakej jaskyne. Divne sa na to zadíva. Čo je to?

Čo je to za les? Kde sú to?

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: