Odoberanie RSS

Rozdelenie

–>Bolo počuť tiché vzliky Annie. Allen sa rozhodol vkročiť do jaskyne. Videla sa mu trocha divná,ale nikto mu nemohol zabrániť v tom,aby vošiel. Annie tú odvahu nemala. Nenašla ju v sebe. Prekonávala totiž vlastný strach a pevne sa držala Allena akoby sa bála,že ju tam nechá samu napospas tomu strašidelnému lesu.Triasla sa ,ale nebolo to od zimy. Bolo to od strachu.

–>Zatiaľ,čo sa Annie morila vlastným strachom,Allen kráčal pomaly po kamennom chodníčku,ktorý viedok až k vchodu do jaskyne. Konečne sa dostal k jaskyni. Zamyslene sa na ňu zadíval. Premýšlal nad tým,čo by v nej tak mohlo byť. Asi trocha pozabudol na Annie,pretože uvolnil ruky a spustil ich k telu. Annie nestihla zareagovať. Strhla sa a zletela na zem. Hlavu si udrela o čosi tvrdé,neznámeho pôvodu. Kým upadla do bezvedomia,zacítila prudkú bolesť a slzy v očiach.Potom bola už len tma.

–>Keď sa Annie zobudila,nevedela sa zorientovať. Zamýšlala sa najprv nad tým,kde sa to dostala a potom sa snažila zistiť ako sa tam dostala. Allena nikde nevidela. Cítila bolesť hlavy a počula dunenie v hlave. Nechápala,čo sa stalo predtým ako zamdlela.Vlastne ona nevedela,že zamdlela. Koľko bola mimo? Kde je? Ako sa tam dostala? Pýtala sa sama seba.Nikoho iného sa ani pýtať nemohla. Allen bol nezvestný a ona tam bola celkom sama. Snažila sa spomenúť si,čo sa stalo,ale úder musel byť poriadne silný,pretože ju z toho úplne rozbolela hlava . Vzdala to. Jednoducho to vzdala . Bolesť bola tak nepríjemná,že sa musela vzdať nádeje,že si na niečo a niekoho spomenie.Nespomenula si na ani jeden záchytný bod,ktorý by jej pomohol. Ani na Allena. Žiaľ.

–>A čo bolo teda s Allenom? Dobre poviem vám to. Po tom ako si Annie ublížila sa cítil dosť previnilo. Nebolo to naschvál.Nepustil ju naschvál,ale akosi ho prestali poslúchať ruky. Niečo ich pritiahlo k jeho telu. Nejaká zvláštna sila pritiahla jeho ruky k telu a donútila jeho myseľ zabudnúť na Annie. A čo spravil s Annie? Nom, samozrejme nechcelo sa mi čakať,kým sa zobudí. Rozhodol sa preto doniesť ju do jaskyne a nechať ju tam. On sa zatiaľ rozhodol sám a na vlastnú päsť preskúmať jaskyňu. Na silné svetlo v jaskyni si musel dosť dlho zvikať. Najprv mal prižmúrené oči a slzy v očiach. Keď si na svetlo trochu privikol zmizli slzy a napokon už mohol mať otovrené oči úplne. Na jaskyni nebolo zváľtne okrem svetla nič. Nezdalo sa mu,že je jaskyňa divná. Práve naopak,zdala sa mu normálna. Ale to len na pohľad. Niekde vo vnútry mysle sa mu zdala divná,dokonca veľmi divná. Niečo mu na tej jaskyni nesedelo. Nebolo to však len to neuveriteľne silné svetlo,ale aj čosi iné. Čo to však bolo? To zatiaľ nevedel ani on sám. Veril v to,že na to časom príde.

–>Vráťme sa k Annie. Ako sa jej darilo ,kým sa Allen trápil niekde v jaskyni? Nedá sa povedať,že by spravila veľký pokrok. Odvážila sa však prekonať sa. Napriek bolesti hlavy zapájala celú svoju hlavu do prípadu ,,KDE SOOOM??”. Spomenula si však len na to,že tam s ňom bol Allen. Tým pádom jej pribudla ďalšia otázka do zberu. A znela:,,Kde zmyzol Allen?” Prísť na odpoveď ,kde je Allen je ťažké. Annie premýšľala. Dospelak záveru,že by ju nikdy neopustil. Nenechal by ju samú na takomto divnom mieste. Mala pocit,že je to strašne divné miesto a ide z neho strach. Netušila,že je to jaskyňa. Akoby aj mohla? Strata pamäti jej v tom bránila. Pomaly sa postavila. Pozerala sa okolo. Netušiac kam ide,vybrala sa po kamennej chodbe ,ktorá bola rovno pred ňou.

Netušila,že presne po tej chodbe sa asi pred hodinou vydal Allen. Možno sa stretnú. Možno nie. Možno sa už nikdy neuvidia. Čo myslíte? Ale nechajme sa prekvapiť ^^

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: