Odoberanie RSS

Mello

Skutočné meno : Mihael Keehl
Prezývky : Mello, M
Narodeniny : 13. december
Výška : 171 cm
Váha : 52 kg
Krvná skupina : A
Povolanie : Mafia
Dĺžka života : 502209

Mello je veľmi agresívny a veci rieši skôr bitkou než logickým uvažovaním. Na druhej strane mu zasa ani to nechýba. Má veľké logické uvažovanie, avšak aj veľmi chaotické a búrlivé. Viac ho riadia city a jeho agresivita než chladná hlava a uvažovanie. Miluje čokoládu. Častokrát bolo v anime možné vydieť ako vyťahuje čokoládu z náprsného vrecka, takže je to naozaj veľký milovník čokolády.

Chodil do sirotčinca založeného Watarim. Tento sirotinec bol založený pre nasledovníkov L. Mello tajne dúfal, že sa jedného dňa stane ďalším L. Keď však bol predvolaný pred riaditeľa, spolu s Nearom aby sa dozvedeli o L smrti, že Near bude skutočným nasledovníkom L, a aby Kiru chytili spoločne, odmietol. Pretože nezniesol byť len Nearovým ” poskokom ” a opäť len jeho tieňom. Hoci sa nedobrovolne zmieril s tým že Near bude nasledovníkom L, tváril sa že je mu to jedno. V skutočnosti ho však od tej chvíle ešte viac z duše nenávidel a žiarlil na ňho. Odmietol spoluprácu s Nearom a odišiel aj z ústavu a už v živote sa tam neukázal. Rozhodol sa, že Kiru chytí sám. Tajne tak dúfal, že ho konečne ľudia uznajú.
Po pár rokoch sa stal vodcom mafie. Samozrejme nebolo to zadarmo, najprv zabil šéfa a potom sa ním sám stal.

Po čase sa rozhodol že chce získať zápisník a keď prišiel na to že boli 2, chcel ich oba. Mal vydinu moci a tej sa chcel aj zmocniť. Uniesol šéfa polície, ten však na ” Kirov rozkaz ” zomrel. Po tom, Mello na pár vecí došiel. Uniesol dcéru Soichirovu dcéru, Sayu Yagami. Žiadal od polície zápisník, inak by zomrela. Nakoniec vlastnil zápisník, avšak, nemal ho veľmi dlhú dobu a polící sa podarilo získať zápisník späť. Soichira Yagamiho to však stálo život.. Soichiro Yagami tesne pred svojou smrťou zistil skutočné meno Mella, no netishol ho napísať pretože ho jeden z Mellových spoločníkov zabil skôr než to stihol urobiť…
Po tomto všetkom si Mello uvedomí až príliš veľa vecí… Keď si bol celkom istý že už jediný človek, ktorý poznal jeho skutočnú identitu zomrel, odišiel ” navštíviť ” Neara. Vyžiadal si od neho jeho jedinú fotografiu, poskytol mu pár informácií a odišiel. Tesne predtým však Nearovi povedal, že mu stále nie je ochotný pomáhať ale že si sním dá malý “závod” , kto chytí Kiru skôr …

About violetginstar

Čo by som sem o sebe mohla napísať? No mám 15 rokov a chodím do 9. triedy na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Senci. Senec sa nachádza pri Bratislave a štát sa nazýva Slovenská republika. :D Ale čo vás po tom? Presnejšie vám aj tak nepoviem, pretože by ste ma vyhľadali. Číslo na stránku nedávam. Moje záujmy sú Supestaristi, čítanie kníh, písanie článkov, tak trocha aj fotenie, možno práca s počítačom, upravovanie fotiek, písanie príbehov. V poslednej dobe sa strašne o všetko zajímam. :D Frustruje ma, že nemám v živote veľa šťastia, no utešujem sa tým, že sú ľudia, ktorí sú na tom so šťastím horšie ako ja. :D Páči sa ti môj názor? Ak áno, Vitaj v klube! =P Moju stránku môžeš zdieľať aj na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_210936112263334 Pridajte sa. Keď nás bude veľa, mne to vadiť nebude.. ;) ;) rada čítam komentáre, no stránka sa musí rozbehnúť.. a ja nie som populárna.. ;) nemyslím si to ;)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: